DR. EMILOVA’NIN KLINIĞI
sagliga giden dorğu yol

133 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Meyve terapisini birçok farklı hastalığın tedavisinde uzun yıllardan beri uygulayarak edindiğimiz zengin tecrübe ve biriktirdiğimiz devasa bilgi hazinesi sayesinde, programın etkilerine dair bilimsel araştırmalar yürütme fırsatı bulduk. Bu araştırmalar terapinin hızlı ve olumlu etkilerini şüphesiz bir şekilde kanıtladığı için bilimsel çevreler tarafından da büyük ilgi gördü. Bu araştırmalarımız ve kazandıkları popülarite sayesinde meyve terapisi artık geleneksel doğa yöntemlerine dayalı bir tedavi olmaktan çıktı, bilimsel kanıtlara dayalı, güçlü ve kalıcı etkisi olan tedavi olarak kendini kanıtladı. Bilimsel çalışmalarımızın birkaçı:

   • Yüksek Serum Trigliserid Seviyeleri Üzerinde Meyve ve Bitki Çaylarından Oluşan Diyetin Etkileri (Dr. L. Emilova, Dr. R. Haçikyan, Dr. К. Milev, К. Stoeva)
   • Hiperkolesterolemi Hastalarında Kolesterol ve HDL ile LDL Fraksiyonlarının Üzerinde Meyve ve Bitki Çaylarından Oluşan Beslenme Rejimin Etkileri (Dr. L. Emilova, Dr. К. Milev, К. Stoeva)
   • Riskli Popülasyonlarda Hiper İnsülinemi Vakalarının Sıklığı (Dr. L. Emilova, Dr. К. Milev, К. Aleksandrova)
   • Dr. Emilova Sağlık Merkezinde Uygulanan Diyet ve Hareket Bileşeni Rejiminin Etkisini Beden Ağırlığı Göstergelerindeki Değişikliklere Göre Değerlendirme (Dr. L. Emilova, Dr. К. Milev, Dr. V. Stefanov, К.Aleksandrova)
   • Diyet ve Hareket Bileşeni Rejiminin Kombine Sağlık Etkileri – Uygulama Deneyimleri (L. Emilova, К. Milev, R. Haçikyan, V. Stefanov, M. Platnikov)
   • Sağ Baldır Atardamarlarında Stenoz – Alternatif Tedavi Yöntemleri (L. Emilova, K. Kazakova, K. Aleksandrova)

133 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

No images in specified directory!